• Dziecko to nie naczynie, które należy napełnić,
          ale ogień, który należy zapalić.

C. G. Jung

W naszej szkole odbywają się zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne, w których mogą uczestniczyć zarówno uczniowie, którzy potrzebują stałego wsparcia oraz ci, którzy wrócili do szkoły po dłuższej nieobecności. Informacji udzielają wychowawcy oraz nauczyciele przedmiotu.

Oprócz tych zajęć chcemy zaspokajać coraz to nowsze potrzeby dzieci. Zajęcia w kołach zainteresowań dają możliwość każdemu uczniowi wykazania się kreatywnością w zakresie własnych zainteresowań i własnego potencjału twórczego, co na dalszych etapach edukacji pozwoli mu być otwartym na świat sztuki, kultury i techniki.

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2022/2023:

• KOŁO SZACHOWE - p. Jakub Wachtarczyk,
          • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE dla klasy 1 - p. Urszula Ptaszkowska-Englert,
          • KOŁO BRD - p. Małgorzata Matyja,
          • KOŁO SPORTOWE - p. Urszula Urbanek, p. Michał Romański,
          • ZAJĘCIA NA BASENIE - p. Urszula Urbanek, p. Michał Romański,
          • GIMNASTYKA KOREKCYJNA - p. Aneta Kalisz,
          • KOŁO MATEMATYCZNE dla klas 8 - P. Urszula Załęska, p. Ewelina Leśniak,
          • KOŁO POLONISTYCZNE dla klas 8 - p. Anna Sikora, p. Agata Jurecka.

Zajęcia płatne, prowadzone na terenie szkoły przez podmioty zewnętrzne:

• KARATE
          • SIATKÓWKA